15 mar 2015

Przeprowadzka


Po niemal ośmiu latach szarpania się z różnymi rzeczami i sobą samą, nastał taki moment, że postanowiłam się skondensować.  Z tej okazji przenoszę się na nowy adres: http://damazzadyszka.blogspot.com/
Dobra wiadomość jest taka, że całe archiwum ruchania miasta już tam jest. Druga dobra wiadomość jest taka, że nie zamierzam porzucać działalności okołoruchaniowej. Trzecia dobra wiadomość jest taka, że posty związane z działalnością rucham cie miasto moje są solidnie otagowane i mają swoją zakładkę, więc łatwo je znajdziecie.
Zła wiadomość dla tych, którzy nie lubią czytać jest taka, że na blogu będzie też większa ilość tekstów o tematyce różnorodnej. Również o kosmetykach (HAŃBA!), odzieży (CO ZA FEKAU!) i jedzeniu (LUBIMY JEŚĆ, ALE ŻEBY OD RAZU O TYM PISAĆ?).

Pewnie przez jakiś czas wpisy z murami będą pojawiać się równolegle na obu adresach. Śledźcie Facebooka, jeśli macie - na bank będą tam jak zawsze wpisy o nowych wpisach. A jeśli nie macie Facebooka, to mam nadzieję, że jakoś sobie poradzimy razem z ogarnianiem interesujących was treści.

Do zobaczenia, mam nadzieję.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz