26 wrz 2010

ogłoszenie


Szanowni! Jeżeli komuś kiedyś obiecałam linkacza, a nigdy go nie dodałam, komentarze do niniejszego posta są najlepszym miejscem na zgłoszenie się. Jakoby ktoś nigdy się nie upomniał, a życzył, to również zapraszam. Zgłoszenia na maila, jakkolwiek łechcące, są mało skuteczne. P_L jużesz jesteś po prawej.


Edyta marcowa 2011:
Nie chcę brzmieć jak interesowny frędzel bez serca, ale pochodzę z dość starej szkoły internetowego savoir vivre'u, gdzie albo się linkowało swych ulubieńców, autorytety i inne takie podziwiane/polecane persony, albo mniej podziwiane, ale nadal niewątpliwie niezmiernie sympatyczne osobistości, które zalinkowały były podmiot. Co jest czym w zbiorze linków po prawej pozostawiam do Państwa refleksji, jak się komuś bardzo nudzi.
Edyta dziwna, wiem, ale potrzebna. Autorka zaleca przeczytanie między wierszami, zanim się skomentuje z postulatem. Life's a bitch.

8 komentarzy:

 1. Stukrotne SENKIJU za dodanie!

  OdpowiedzUsuń
 2. o, to ja prosiłbym o podmiankę mojego linka, bo blog na interia.pl nie żyje już kilka lat ;D
  dziękuję! :*

  OdpowiedzUsuń
 3. sopo, ale wtopa. wiedziałam o zmianie adresu, ale jakoś ni pomyślałam, że w linkach mam coś innego, wybacz! for old times sake, wybacz! ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. http://flamasterstudio.blogspot.com/

  o to chodzi?

  OdpowiedzUsuń